Контакти:  067-171-94-39  095-135-13-87  063-176-98-78 Email: isdl@ukr.net

Магазин Сигнал

Телефон

04338-2-27-05

На сайті

none ВЕБСАЙТ >>

Детальна інформація

Автоцентр Сигнал м. Хмільник

 

Про нас

 

Магазин "Форсаж"

 

Магазин "Сигнал"

 

Ремонт

 

Мийка

 

Заміна мастил

  Магазин  автоцентру "Сигнал"

Все для автомобілів ГАЗ, УАЗ, ЗІЛ, КАМАЗ

Наш автомагазин спеціалізується на продажу запасних частин, вузлів і агрегатів до автомобілів сімейства ГАЗ, УАЗ, ЗІЛ, КАМАЗ і є офіційним торговим представником ОАО "ГАЗ".

Якщо Ви є щасливим власником автомобілів таких марок, як "Волга" або "ГАЗЕЛЬ", "СОБОЛЬ" або "ВАЛДАЙ", то Ви попали за потрібною адресою!.

Для когось ВОЛГА-3110 - це комфорт та данина традиціям, для когось трудівниця ГАЗЕЛЬ - допомога в бізнесі, а з, отже, годувальниця. В обох  випадках Ваш автомобіль не може обійтись без уважного ставлення до себе. Своєчасноа діагностика та усунення помічених проблем є вкрай необхідними для безвідмовної та безпечної експлуатації Вашого "залізного товариша".

В автомагазині СТО "Сигнал" Ви зможете придбати необхідні запчастини до автомобілів ГАЗ, УАЗ, ЗІЛ, КАМАЗ, отримати кваліфіковану пораду консультантів. Весь товар відповідає всім сертифікатам якості. В широкому асортименті є в продажу: вузли та агрегати, прилади та кузовні деталі, системи живлення, вентиляція, опалення, система випуску відпрацьованих газів, кузовні запчастини, система охолодження двигуна, замки та ручки, кріплення, скло, коробка передач, підшипники, РТІ, вал карданний, прокладки, міст передній, різноманітні кріплення, міст задній, підвіска, автоаксесуари, ресори, автошини, управління кермом, гальмівна система, електрообладнання.
тел. 04338-2-27-05

Фото


Де знайти


Адреса
м. Хмільник, вул. Столярчука 21-а
м. Хмільник, вул. Столярчука 21-а
Powered By Subgurim(http://ru.googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET