Контакти:  067-171-94-39  095-135-13-87  063-176-98-78 Email: isdl@ukr.net

Рибний цех "Скарби моря"

Телефон

04338 -2-28-56

На сайті

none ВЕБСАЙТ >>

Детальна інформація

Рибний цех  "Скарби моря"

Виробництво риби солоної, пряної, вяленої, холодного копчення та рибних пресерв.

Гуртова та роздрібна торгівля.

ФОП Бублик П. О. - одне із найбільших підприємств у Хмільнику та районі. Мета створення підприємства - виробництво високоякісної рибної продукції.
З січня 2004 року підприємство займається переробкою свіжомороженої риби. Солена та копчена продукція поставляється на ринки м. Вінниця, м. Хмельницький, м. Бердичів та м. Хмільник.

У вересні 2004 ФОП Бублик П. О. відкриває цех по виробництву пресервів із риби. Пресерви виготовляються по слідуючій НТД:

- ГОСТ 7453-86. Пресерви із розробленої риби.

- ТУУ 15.2-30180438.005-2003. Риба розроблена з добавками фірми "Регіс".

У жовтні 2004 року на базі підприємства створено виробничу лабораторію та атестовано виробництво.

У грудні 2005 року підприємство сертифікує рибні консерви і отримує найвищий сертифікат якості - сертифікат відповідності.

Сьогодні підприємство представляє на місцевому ринку та ринках України готову до споживання продукцію, а саме: солону, пряного посолу, копчену рибу та рибні пресерви.

В січні 2008 року введено в експлуатацію новий цех по виробництву рибних пресерв із розробленої риби, який відповідає технологічним нормам та стандартам.

В лютому 2008 підприємство зареєструвало свою торгову марку "Скарби моря". В березні цього ж року підприємство вступило в Асоціацію Товарної Нумерації України "ДжіЕС1 Україна" та стало учасником всесвітньої системи товарної нумерації GSI. В результаті цього було присвоєно штрихкоди на рибні пресерви.

Дотримання технологічного процесу, використання високоякісної сировини, смакоароматичних харчових добавок, натуральних спецій фірми "Тандем-Сервіс" (перейменовано фірму "Регіс" з серпня 2008р.) дозволяє отримувати в кінцевому результаті продукцію високої якості з відмінним смаком та тонким ароматом.

Філе оселедця (сировина, яка використовується для виробництва пресерв) містить не тільки підшкірний, але й внутрішньом'язовий жир, який додає продукту м'який смак та ніжну консистенцію.

Відмінна особливість рибних пресерв нашого підприємства - це оригінальність смаку та аромату, якість та безпека для здоров'я людини. Гарантія високої якості та безпечності продукції досягається шляхом впровадження та функціонування системі якості, безпеки для здоров'я людини. Гарантія високої якості та безпечності продукції досягається шляхом впровадження та функціонування системи якості, безпеки та управління безпечності харчової продукції на основі принципів НАССР - аналізу небезпечних чинників та критичних точок контролю.

В березні 2009 року на території підприємства відкрито фірмовий магазин, де підприємство проводить виставки - продаж рибної продукції та опитування споживачів щодо якості продукції. Відгуки записуються в журналі пропозицій та скарг.

Каталог продукції рибного цеху "Скарби моря"

Ми виготовляємо:

риба пряного посолу та солона   
риба холодного копчення  
в'ялену рибу  
риба в вакуумній упаковці  
риба в термоупаковці на піддонах  
пресерви оселедця  
пресерви зі скумбрії  
пресерви з лососевих  
пресерви з кільки, салаки  
пресерви з морепродуктів  

 

ТМ "Скарби моря" - підприємство з багаторічним досвідом роботи - лідер у регіоні серед споріднених рибопереробних підприємств.

 Умови договору з покупцями

Конкретне найменування, кількість, ціна на вартість товарів будуть зазначені сторонами у відповідних накладних (товарно-транспортних накладних), які засвідчуватимуть передачу окремих партій товарів та які є невід'ємною частиною цього договору.

Строки передачі товару 24 год. від моменту отримання Продавцем замовлення Покупця на придбання товарів та прибуття його представника на склад продавця.

Покупець зобов'язується оплатити повну вартість кожної поставленої партії товару не пізніше десяти календарних днів з моменту ії отримання на складі Продавця. Або шляхом здійснення попередньої оплати.

Форма оплати - на вибір Покупця (готівка або безготівкова).

Приймання товару по кількості, по якості відбувається на складі Продавця.

Покупець у разі виявлення неякісної продукції має право повернути ії Продавцю на протязі 3 календарних днів.

За неповну (несвоєчасну) передачу товару, Продавець виплачує Покупцеві пеню в розмірі 0,1 процента від вартості невідправленого товару за кожний день просрочення передачі (у випадку попередньої оплати).

У випадку просрочення оплати поставленого товару, Покупець зобов'язується виплатити Продавцеві пеню в розмірі 0,5 процента від заборгованої суми за кожний день просрочення розрахунків.

За необгрунтовану відмову в прийнятті замовленого товару Покупець сплачує Продавцеві штраф в розмірі 10 процентів вартості неприйнятого товару.

Реквізити

 

  Офіційна назва (як юридичної особи): ФОП Бублик П. О.

  Банківські реквізити: ФВД АТ "Індекс банк"

  МФО 302537 р/р 26002203010001

  Код ЄДРПОУ заявника: 2137722454

  Основний вид діяльності: переробка та копчення мороженої риби

  Адреса для листування (індекс, область, район, вулиця) 22000

  Вінницька обл., м. Хмільник, вул. Сковороди, 17

тел. (04338) 2-28-56                    факс (04338) 2-28-56 

 
22000, Україна, Вінницька обл., м. Хмільник, вул. Івана Богуна, 87
Рибний цех "Скарби моря"
(04338)-2-28-56, (067)-273-31-20

Фото


Де знайти


Адреса
м. Хмільник, вул. І. Богуна, 87
м. Хмільник, вул. І. Богуна, 87
Powered By Subgurim(http://ru.googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET